Onlıne Fılm,Mp3,Program,Video klip,Piyanist ERAY

>>>Onlıne Fılm,Müzik,Program ve dahası<<<
AnasayfaAnasayfa  Portalli*Portalli*  GaleriGaleri  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Hala Üye degilmisiniz?
Oyunİndirmek için ÜYE olun
Üye olmak için tiklayin

Konuya puan ver

KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Perş. Şub. 14, 2008 3:52 pm

BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ. MAHSAT ÇALIŞIP PARA KAZANMAK. NEYSE NAMIKLA KEMAL\'İN YOLLARI AYRILIR. AMA BULUŞMAK ÜZERE RANDEVU ALIRLAR.AYLAR GEÇER RANDEVU GÜNÜ TEMEL BİR SİYAH LİMUZİNLE RANDEVU YERİNDE OLUR. TEMEL NERDE ŞIK GİYİMLİ BİR İNSAN GÖRSE NAMIK SANIRNEYSE BİR DİLENCİ YANINA YAKLAŞIP BEN NAMIK DER VE TEMELE NASIL BUKADAR ZENGİN OLDUGUNU SORAR YANITI İSE ELFALI BAKAN MAKİNA İCATETTİM TALEP ÇOK 5 DOLAR ATIYON FALA BAKIYOR.NEYSE BİZİMKİLER YİNE ANLAŞIR SENEYE AYNI YERDE BULUŞMAYA.AYLAR GEÇER TEMEL YİNE BULUŞMA YERİNE GELİR(TABİKİ LİMUZİNLE).NERDE BİR DİLENCİ GÖRSE NAMIK SANIR.BAYA BEKLER SONRA BAKARKİ BİR HELİKOPTER YANINA İNİYOR VE İÇİNDEN ZENGİN VE ŞATAFATLI BİR İNSAN YANINA YAKLAŞIYOR.BEN NAMIK DİYOR.TEMELİN AGZI AÇIK SÖYLER SEN NASIL BÖYLE ZENGİN OLDUN CEVAP ŞÖYLEDİR:EL FALI İÇİN MAKİNA ÜRETTİM TALEP ÇOK 5 DOLAR KATIYON 5 DOLAR DAHA KATMAZSAN ELİNİ BIRAKMIYOR...

KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var: Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Onlıne Fılm,Mp3,Program,Video klip,Piyanist ERAY :: ..::Her Telden Mızah/Eğlence/Tartısma/Saglık/Fal/Fıkra::.. :: --Fıkralar-- -

Anahtar Kelime Bot:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu Ismi: KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Yazar:
| © Mod Yazari: ErhanYILMAZ | Anahtar Kelime Bot Sürüm: 1.0.0 |
KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Full Indir KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Full Dinle KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Full Izle KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Download KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Yükle KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Free Download KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ ne demek KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ nasil oluyor KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ ücretsiz indir KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ fragmani KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Film KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Müzik KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ mp3 KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Videolari KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Resimleri KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Dizileri KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Sorun KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ hatasi KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Cözüm nedir KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ ne demek KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ nasil KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Programm KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Kurulum KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Yardim KİM DAHA ZENGİN BİR GÜN NAMIK KEMAL TEMELLE AMERİKAYA GİTMİŞ Kim