Onlıne Fılm,Mp3,Program,Video klip,Piyanist ERAY

>>>Onlıne Fılm,Müzik,Program ve dahası<<<
AnasayfaAnasayfa  Portalli*Portalli*  GaleriGaleri  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Hala Üye degilmisiniz?
Oyunİndirmek için ÜYE olun
Üye olmak için tiklayin

Konuya puan ver

Kadeş

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kahraman
-ADMİN-
-ADMİN-
Oyunİnndir Forum Ekibi ...

Rep sistemi
Aktiflik:
80/100  (80/100)
Başarı Puanı:
80/100  (80/100)
Güç:
88/100  (88/100)
Kullanıcı profilini gör http://www.prozody.forumzen.com
MesajKonu: Kadeş C.tesi Kas. 08, 2008 6:34 pm

Tarih dersinde öğretmen birini tahtaya kaldırmış ve sormuş: - "Oğlum Kadeş savaşını kim yaptı?" Çocuk hemen yanıtlamış: - "Hocam vallahi billahi ben yapmadım." Hoca çıldıracak... sinirle dışarıya çıkmış, koridorda Matematik öğretmenini görmüş ve durumu Matematik öğretmenine anlatmış: - "Hocahanım bu öğrenciler beni çıldırtacak; Kadeş savaşını kim yaptı diye soruyorum, vallahi billahi ben yapmadım diye yanıt veriyorlar, çıldıracağım..." - "Hocam üzülmeyin çocuktur bunlar, hem yaparlar hem de yapmadım derler..." Tarihçinin sinirleri iyice tepesine çıkmış ve soluğu müdür beyin odasında almış. - "Müdür bey bu nasıl bir okul, ne öğrencisinde hayır var ne de öğretmeninde; öğrenciye Kadeş savaşını kim yaptı diye soruyorum, ben yapmadım diyor, öğretmene durumu anlatıyorum bunlar çocuktur hem yaparlar hem de yapmadım derler diyor, kafayı yiyeceğim." Müdür: - "Siz hiç kendinizi üzmeyin hocam bunda merak edilecek bir şey yok, şimdi Bakanlığa bir yazı yazar ve Kadeş savaşını kimin yaptığını sorarız..." Tarih öğretmeni aldığı yanıt ile oracığa yığılıp kalmış ve müdürden bir hafta izin almış. Bir hafta sonra Bakanlıktan bir yazı: "Bu yıl ödenek olmadığı için Kadeş savaşı yapılamayacaktır. Bilginize..."

Kadeş

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası